O firmie

Jesteśmy firmą, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w lutym 2009 roku.
Od początku powstania głównym profilem działalności firmy jest czyszczenie wtryskiwaczy gazowych, stosowanych w sekwencyjnym wtrysku LPG /CNG do silnika.
Metoda, którą czyścimy wtryskiwacze jest metodą naszego autorstwa, jej skuteczność potwierdza liczba warsztatów zlecających nam usługę od dziewięciu lat.
Jak większość firm chcemy się rozwijać poprzez rozszerzenie zakresu swojej działalności. Zdecydowaliśmy, że dalej zostajemy w branży samochodowej, a rozszerzenie działalności będzie dotyczyło czyszczenia układów: dolotowego, spalania i wydechowego w pojazdach z silnikami spalinowymi.
Zabieg ten pozwoli w pewnej części przywrócić sprawność procesów spalania paliwa jakie silnik miał przed osadzeniem się różnych zanieczyszczeń w w/w miejscach.
Zabieg ten da wymierne korzyści.
To, co najbardziej interesuje użytkowników, to zmniejszone spalanie paliwa, które wzrasta przy wadliwej pracy pewnych podzespołów zanieczyszczonych osadami ze spalin.
Kolejna korzyść, to przedłużenie ich żywotności, co związane jest z mniejszymi wydatkami na naprawy.
Następna, która powinna interesować potencjalnego użytkownika pojazdu z silnikiem spalinowym, to ograniczenie emisji spalin.
I tak przez kilka lat z małymi przerwami prowadziliśmy badania nad instalacją, która osiągnie ten cel.
Opierając się na wiedzy i doświadczeniu innych, którzy mieli i mają styczność z wtryskiem wody do silnika i nie tylko oraz własnych badaniach, udało się to nam osiągnąć dzięki czemu możemy w chwili obecnej zaoferować Państwu instalację o nazwie CLEANING WATER SYSTEM.
Instalacja jest naszym autorskim pomysłem, do czyszczenia wykorzystuje „rozpuszczające” właściwości wody. Jest pierwszą taką instalacją na rynku, gdzie dla jej optymalnej skuteczności, został opracowany specjalny program dotrysku wody w układ dolotowy.
Celem na przyszłość jaki sobie stawiamy, to wprowadzenie do sprzedaży opracowanych przez nas dwóch formuł do czyszczenia układów paliwowych. Jednej dla układu benzynowego i drugiej dla układu diesla.

Zapraszamy również na prinsczyszczenie.pl